УКРАЇНА

Український фільм «Дельта» отримав головну нагороду кінокритиків на Одеському кінофестивалі

21 липня, 2018 17:29
УКРАЇНА/Український фільм «Дельта» отримав головну нагороду кінокритиків на Одеському кінофестивалі
Зберегти
Вигляд
Повнометражний фільм «Дельта» українського режисера Олександра Течинського отримав головну нагороду Журі Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) на Одеському міжнародному кінофестивалі (ОМКФ).

Повнометражний фільм «Дельта» українського режисера Олександра Течинського отримав головну нагороду Журі Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) на Одеському міжнародному кінофестивалі (ОМКФ).

Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю.

«Дельта» — документальна картина, яка розповідає про мешканців міста Вілкове, що розташоване в дельті Дунаю. Люди заробляють на життя важкою працею, проте не припиняють радіти життю.

«Вхурделила білогрива зимонька. На святих тепер усі сподівання, на молитви наші. Майбутнє відплило, а ми залишились. Заблукали, не потрапили на чарівний корабель. Завдання тепер просте: не загинути в тумані, не здохнути від холоду, не піти під лід. Не втрапити б у власні пастки. Чи ми тут всі в одній великій пастці? Бігаємо-метушимося у вузькому колі, перераховуючи зниклих», — йдеться в описі фільму на сайті кінофестивалю.

Відео: Dergkino Ukraine/Youtube

Слід зазначити, що в суботу, 21 липня, завершується Одеський кінофестиваль.

Олександр Течинський працював фоторепортером у виданнях «КоммерсантЪ-Украина» та Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Дебютним його фільмом стала картина «Сери та сеньори» про хасидів в Умані. Проте головні герої — не паломники, а місцеві жителі, які заробляють на них.

Також він зняв фільм «Все палає» про події на Євромайдані. Вона отримала спеціальну нагороду на Міжнародному фестивалі документального кіно DOK Leipzig.

Крім того, Течинський зіграв епізодичну роль у картині «Донбас» Сергія Лозниці.

Як повідомлялося, на Одеському кінофестивалі підтримали українського режисера, політв'язня Олега Сенцова.

Нагадаємо, українська документальна стрічка перемогла на кінофестивалі в Карлових Варах.

Стрічка «Вулкан» українського режисера Романа Бондарчука здобула приз кінофестивалю «Золотий абрикос» у столиці Вірменії Єревані.

Пов`язані новини