УКРАЇНА

Український гімнаст Радівілов виграв «срібло» чемпіонату Європи

13 серпня, 2018 12:14
УКРАЇНА/Український гімнаст Радівілов виграв «срібло» чемпіонату Європи
Зберегти
Вигляд
Український гімнаст, бронзовий призер Олімпіади Ігор Радівілов виграв срібну медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Змагання відбулися у шотландському Глазго.

Український гімнаст, бронзовий призер Олімпіади Ігор Радівілов виграв срібну медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Змагання відбулися у шотландському Глазго.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

Радівілов виступав в опорному стрибку. Перший стрибок він виконав на 14,733 бали, другий — рівно на 15. З середнім показником в 14,866 українець посів друге місце, поступившись росіянину Артуру Далалояну. Останній захистив титул чемпіона Європи у цій дисципліні, додає XSport.

Зазначимо, що раніше Міжнародна федерація гімнастики включила в програму Олімпійських ігор новий елемент, який назвали на честь українця «The Radivilov».

Прийом виконується обличчям вперед, відштовхуючись від опорного містка. Спортсмен повинен зробити потрійне сальто в повітрі перед приземленням.

Радівілов показав цей стрибок в олімпійському фіналі вправ на окремих снарядах і зайняв тоді тільки восьме місце, не зумівши чітко приземлитися.

Однак, як тоді вважали багато фахівців, не дивлячись на видовищність, стрибок The Radivilov загрожує важкими травмами.

На Олімпіаді-2012 Радівілов виграв в опорному стрибку бронзу. На чемпіонаті світу 2014 року в Китаї він став на цьому ж снаряді другим.

Пізніше Міжнародна федерація гімнастики заборонила небезпечний стрибок імені українця Радівілова.

У квітні 2018 року гімнаст Радівілов втретє став кращим спортсменом місяця.

Звання найкращого спортсмена березня Радівілов отримав за виступ на змаганнях Кубка світу в Досі (Катар), де він здобув дві медалі найвищого ґатунку. Українець святкував перемогу у вправах на кільцях та в опорному стрибку.

Крім того, за підсумками серії змагань Кубка світу зі спортивної гімнастики 2016-2018 років Ігор Радівілов здобув перемогу в загальному заліку у вправах на кільцях та в опорному стрибку.  

Пов`язані новини