Трудовий колектив українського дочірнього банку російського «Сбербанку» закликав президента Петра Порошенка вжити термінових заходів для відновлення роботи установи.

Трудовий колектив українського дочірнього банку російського «Сбербанку» закликав президента Петра Порошенка вжити термінових заходів для відновлення роботи установи.

Про це йдеться у листі від трудового колективу. За даними установи, кількість працівників «Сбербанку» становить близько 2 тисяч громадян України, передає УНІАН.

«Сбербанк» є одним з найбільших українських комерційних банків і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії Національного банку суворо в рамках українського законодавства, що підтверджують численні перевірки регулятора і контролювальних органів», — наголошується в листі.

Фото: Громадське, 13 березня

«Ми обслуговуємо понад мільйон українських громадян, тисячі вітчизняних підприємств. Банк є одним з найбільших платників податків в Україні — за останні 3 роки сума всіх податків і зборів, сплачених банком до державного та місцевих бюджетів, становила 1,8 млрд грн», — додають представники банку.

За фактом порушень банк неодноразово звертався до правоохоронних органів. Реакції або дій стосовно порушників закону не було, повідомляється в листі.

Автори листа наголошують, що ігнорування закону щодо українського комерційного банку, його колективу та клієнтів впливає не тільки на роботу установи, а й на весь банківський сектор України.

13 березня представники партії «Національний корпус» влаштували акцію, під час якої замурували відділення «Сбербанку России» на Золотих воротах в Києві.

Раніше глава МВС Арсен Аваков закликав заборонити діяльність російського «Сбербанку» у країні у зв'язку з тим, що банк обслуговує на території РФ громадян з «паспортами» самопроголошених Донецької і Луганської республік.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: