УКРАЇНА

Українським туристам у Тунісі компенсують вимушене додаткове проживання — посольство

2 липня, 2018 17:09
УКРАЇНА/Українським туристам у Тунісі компенсують вимушене додаткове проживання — посольство
Зберегти
Вигляд
Українським туристам в Тунісі, рейс яких затримали, компенсують вимушене додаткове проживання в готелях.

Українським туристам у Тунісі, рейс яких затримали, компенсують вимушене додаткове проживання в готелях.

Про це повідомляє посольство України в Тунісі.

«Туроператор «Оазис» запевнив Посольство, що туристам, які продовжили проживання в готелях за власний рахунок, у разі звернення до компанії та пред’явлення відповідних рахунків з готелів буде компенсовано згадані витрати», — йдеться у повідомленні.

В аеропорту міста Монастір перебувають консули України та координують відправку туристів додому. 2 липня перший із запланованих п’яти літаків вилетів в Україну — 172 пасажири мають прилетіти в київські «Жуляни» о 17:00. Інші чотири літаки для українців будуть протягом 2-3 липня.

«Українські дипломати перебуватимуть у місті Монастір до того часу, поки останній з 860 туристів не відлетить в Україну», — запевнили у посольстві.

Удень 2 липня з аеропорту Тунісу вилетів один з п’яти літаків, що має доставити додому українських туристів, які кілька діб не могли вилетіти з курорту.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян пояснив, що туроператор Oasis Travel, в якого туристи замовляли путівки, заборгував авіакомпанії Bravo Airways понад мільйон доларів. Відповідно туроператор не сплатив авіаперевізнику кошти за рейси, якими мали відправити українських туристів.

29 червня повідомлялося, що з аеропорту Монастир у Тунісі до Харкова не могли вилетіти близько 300 українських туристів. Пасажири стверджували, що авіакомпанія і туроператор не виконують своїх зобов’язань щодо повернення українців додому.

У зв’язку з затримкою вильоту українських туристів Міністерство закордонних справ закликало громадян України, які подорожують за кордон, ретельно планувати свої подорожі, враховуючи обставини, які можуть непередбачено виникнути. Також відомство закликало уважно обирати туристичного оператора, отримати від нього повну інформацію щодо дій у випадку надзвичайної ситуації, а також уважно ознайомитися з умовами контракту щодо надання туристичних послуг.

Український консул зустрівся з туристами, які дві доби не могли вилетіти з Тунісу до України.

Частина українських туристів, які напередодні не могли вілетіти з Тунісу, зранку 30 червня повернулися до України.

30 червня стало відомо, що українських туристів, які третю добу не можуть вилетіти з Тунісу, доправлять в Україну 2 липня.

Міністерство інфраструктури України звернеться до Генеральної прокуратури щодо невиконання туроператором Oasis Travel зобов’язань по сплаті грошей за авіарейси туристів.

Пов`язані новини