УКРАЇНА

Українці зможуть анонімно повідомляти про корупцію — рішення Київради

19 квітня, 2018 21:04
УКРАЇНА/Українці зможуть анонімно повідомляти про корупцію — рішення Київради
Зберегти
Вигляд
Київська міська рада ухвалила рішення про створення антикорупційної «гарячої лінії». Таким чином українці зможуть анонімно повідомляти про корупцію у столиці.

Київська міська рада ухвалила рішення про створення антикорупційної «гарячої лінії». Таким чином українці зможуть анонімно повідомляти про корупцію у столиці.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

«Гаряча телефонна лінія» дозволить киянам анонімно повідомляти про корупцію в Київській міській держадміністрації, райдержадміністраціях, комунальних підприємствах та установах місцевого рівня.

За словами ініціатора відповідного рішення, депутата Андрія Осадчука, за три місяці ця система має повноцінно запрацювати.

«Нова система має забезпечити повну анонімність викривачам, гарантії збереження конфіденційної інформації, унеможливлює викривлення чи втрату особливої інформації, встановлює чіткий алгоритм розгляду повідомлень про корупцію і порядку передачі їх на розгляд поліції чи спеціалізованих антикорупційних органів», — повідомив Осадчук.

Повідомляти про корупцію можна буде як телефоном, так і в письмовій формі на поштову чи електронну адресу.

Усі звернення киян будуть записуватися. За результатом їх звернень ініціюватимуть відповідні перевірки та розслідування.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як за новою системою перевірятимуть якість продуктів та чи є в українців схильність до корупції?

Раніше Кабмін виявив зловживання на держпідприємствах на суму 50 млн грн.

Пов`язані новини