УКРАЇНА

Українці зможуть отримати інформацію щодо відбору сімейного лікаря за номером 15-45

28 березня, 2018 14:10
УКРАЇНА/Українці зможуть отримати інформацію щодо відбору сімейного лікаря за номером 15-45
Зберегти
Вигляд
2 квітня розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Українці зможуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. Українці зможуть отримати інформацію про відбір сімейного лікаря у межах медичної реформ за номером 15-45.

Українці зможуть отримати інформацію про відбір сімейного лікаря в межах медичної реформ за номером 15-45.

Про роботу «гарячої лінії» саме щодо цього питання під час засідання уряду зазначила в.о. глави Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун.

Телефонна консультація працюватиме за номером 15-45.

«Урядова «гаряча лінія» — механізм для взаємодії уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки», — зазначають в Кабміні.

Дзвінки на урядову «гарячу лінію» з мережі фіксованого зв'язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів «Київстар», Vodafone Україна, Lifecell для заявників безкоштовні.

Нагадаємо, в межах реформи першого рівня надання медичних послуг, українці самі обирають сімейного лікаря. Процес вибору лікаря не має кінцевих термінів, а значить кожен зможе знайти свого фахівця, коли буде зручно, зазначила Уляна Супрун. 

«Почніть розпитувати знайомих або відштовхуйтеся у виборі від медзакладу, де б хотіли лікуватися», — зазначила вона. 

Це має бути заклад, який надає первинну медичну допомогу й він має бути підключений до електронної системи охорони здоров'я. Відтак зі своїм лікарем треба підписати декларацію: 

Частина медзакладів вже підключилася, частина ще в процесі. Супрун закликала місцеву владу максимально сприяти підключенню медзакладів до системи «Електронне здоров'я».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працюватиме ухвалена медична реформа

Пов`язані новини