Уряд ухвалив план інформування громадян про євроатлантичну інтеграцію України.

Уряд ухвалив план інформування громадян про євроатлантичну інтеграцію України.

Відповідне рішення Кабінет Міністрів України уряд ухвалив 14 лютого.

«Мета — підвищити рівень підтримки українцями державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівень довіри до НАТО як до інституції, що відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки», — ідеться у повідомленні уряду.

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе каже, що це дуже важливе рішення, «особливо в контексті протидії російській пропаганді».

«Та окрім спростування ще радянських і нових російських міфів про НАТО, у нас багато роботи з роз`яснення суті Північноатлантичного Альянсу. НАТО — це не лише армія. НАТО — це права людини, верховенство права, освіта, екологія», — сказала Климпуш-Цинцадзе.

За результатами соціологічних досліджень, більшість українців підтримують вступ України до НАТО. Однак, на думку Віце-прем`єр-міністра, це радше емоційна підтримка на тлі російської агресії.

Заходи, що містяться у плані, розраховані на різні цільові аудиторії та охоплюють усі регіони України. Їхнє фінансування у 2018 році передбачене в рамках бюджетної програми «Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері», за якою Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Держкомтелерадіо визначені відповідні видатки.

Нагадаємо, у НАТО вперше затвердили офіційний гімн

Поділитись: