УКРАЇНА

Українцям розповідатимуть про НАТО

14 лютого, 2018 13:37
УКРАЇНА/Українцям розповідатимуть про НАТО
Зберегти
Вигляд
Уряд ухвалив план інформування громадян про євроатлантичну інтеграцію України.

Уряд ухвалив план інформування громадян про євроатлантичну інтеграцію України.

Відповідне рішення Кабінет Міністрів України уряд ухвалив 14 лютого.

«Мета — підвищити рівень підтримки українцями державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівень довіри до НАТО як до інституції, що відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки», — ідеться у повідомленні уряду.

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе каже, що це дуже важливе рішення, «особливо в контексті протидії російській пропаганді».

«Та окрім спростування ще радянських і нових російських міфів про НАТО, у нас багато роботи з роз`яснення суті Північноатлантичного Альянсу. НАТО — це не лише армія. НАТО — це права людини, верховенство права, освіта, екологія», — сказала Климпуш-Цинцадзе.

За результатами соціологічних досліджень, більшість українців підтримують вступ України до НАТО. Однак, на думку Віце-прем`єр-міністра, це радше емоційна підтримка на тлі російської агресії.

Заходи, що містяться у плані, розраховані на різні цільові аудиторії та охоплюють усі регіони України. Їхнє фінансування у 2018 році передбачене в рамках бюджетної програми «Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері», за якою Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Держкомтелерадіо визначені відповідні видатки.

Нагадаємо, у НАТО вперше затвердили офіційний гімн

Пов`язані новини