Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй обрала Україну до складу Економічної та Соціальної Ради ООН на період 2019-2021 років.

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй обрала Україну до складу Економічної та Соціальної Ради ООН на період 2019-2021 років. Членство України у Раді підтримали 176 держав.

Про це повідомляє представництво України в ООН.

«Членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ», — сказав постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

ЕКОСОР — один з шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах. До її складу входять 54 держави-члени ООН.

У 2019 році Рада зосередиться на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема, на забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів тощо.

Востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 року.

Раніше міністр закордонних справ України заявляв, що Рада Організації Об’єднаних Націй з прав людини є важливим майданчиком для України для тиску на Росію.

16 жовтня 2017 Україну обрали членом Ради з прав людини Організації об'єднаних націй. За відповідне рішення проголосували 177 країн-учасниць ООН. Україну обрано до складу Ради з прав людини на 2018-2020 роки.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile