Всеукраїнський марш за тварин, Київ, 15 вересня 2019 року
Фото:

Анастасія Власова/hromadske

У парку Шевченка в Києві пройшов Всеукраїнський марш за тварин. Одночасно марш відбувся у 24 містах України.

Гуманістичний рух UAnimals проводив таку акцію вже втретє. За ініціативи UAnimals марш одночасно пройшов у 24 містах країни: від Львова й Тернополя до Харкова, Сєвєродонецька та Краматорська. Крім того, вперше в історії зоозахисна подія відбулася в Антарктиді — на станції Вернадського.

Учасники маршу вимагали заборонити експлуатувати тварин у цирках, дельфінаріях та для фотопослуг, відмовитися від створення і функціонування притравочних станцій, хутрових ферм і використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії.

Також вони вимагали розвивати центри реабілітації для утримання тварин, що постраждали від людей, створити зоополіцію та запровадити покарання за жорстоке поводження з тваринами. Ще одна з вимог — внести диких тварин природного ареалу України, що перебувають на межі зникнення, до Червоної книги України.

На марш люди прийшли зі своїми домашніми улюбленцями. Утім організатори наголошують, що проблема гуманного ставлення до тварин стосується всіх. На плакатах учасників гасла: «Ставай веганом заради тварин», «Ми йдемо, тому що вони не можуть себе захистити» та «Ні тестуванню на тваринах».

Після збору підписів під вимогами учасники відправилися до Верховної Ради.

Поділитись: