Українські авіакомпанії звернулися до грузинської сторони із заявою про готовність відновити польоти. Грузія готується відкрити свої кордони після карантину з 1 липня.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Він зазначив, що поговорив телефоном з міністеркою економіки і сталого розвитку Грузії Наталею Турнавою. Криклій нагадав, що Грузія готується відчинити свої кордони для здійснення регулярних міжнародних рейсів з 1 липня.

«Ми готові швидко та синхронно діяти, щоб у координації з міністерствами закордонних справ обох країн відновити регулярні пасажирські авіаперевезення», — написав український міністр.

7 травня прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія заявив, що з 15 червня в країні відновиться надання місцевих туристичних послуг, а з 1 липня вона буде готова приймати туристів з-за кордону.

Нагадаємо, з 21 березня в Грузії ввели надзвичайний стан через епідемію коронавірусу SARS-CoV-2. Із 23 березня заборонили також пасажирські перевезення залізничними шляхами, а із 17 квітня — пересування на легкових авто.

Надзвичайний стан у Грузії передбачає заборону зібрань понад 10 осіб, обмеження щодо пересування країною та перетину її кордонів, використання владою країни у виключних випадках майна фізичних чи юридичних осіб, регулювання цін на окремі товари (приміром, медикаменти) тощо.

Попередньо надзвичайний стан діяв до 21 квітня, тоді його продовжили ще на місяць — до 22 травня.

Поділитись: