У Міністерстві внутрішніх справ вважають, що основні ризики щодо президентських виборів уже пройдені, а само відомство зайняло рівну позицію щодо обох учасників другого туру.

Про це під час безпекового форуму в Києві заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, вибори 2019 року особливі для України.

«Сьогодні дуже конкурентні вибори, вони повинні підняти планку оцінки демократії в країні. МВС зайняло абсолютно рівну позицію щодо 2 кандидатів. Міністерство співпрацює з ЦВК, громадянським суспільством і державними інституціями, забезпечивши прозорі чесні вибори», — сказав глава МВС.

Аваков наголосив, що другий тур виборів є наступним випробуванням, проте, на його думку, основні ризики держава вже пройшла.

«Ми будемо поважати вибір народу. І процес передачі влади, або продовження існуючих процесів — вже ясно, що вони будуть успішні», — зазначив він.

Очільник МВС також подякував громадським організаціям і громадянському суспільству в цілому за їхню роль у виборах президента.

Раніше Аваков заявив, що правоохоронці продовжують фіксувати сітки виборців та роздачу грошей перед другим туром виборів.

Нагадаємо, у день виборів поліція зареєструвала 2605 повідомлень про порушення та розпочала 61 кримінальне провадження. Системних порушень на виборах не було.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14,29%. 

Поділитись: