З України до Росії екстрадували чеченця Магомеда Дукузова, підозрюваного у вбивстві головного редактора російської філії Forbes Пола Хлєбнікова.

Як повідомляють «РИА Новости», про це йдеться у доповіді генпрокурора Росії Юрія Чайки Раді Федерації про стан законності та правопорядку в РФ у 2018 році.

«Попри ускладнення міждержавних відносин Росії та України, завдяки зусиллям Генеральної прокуратури Російської Федерації компетентними органами України в поточному році ухвалено рішення про видачу до Росії 22 осіб, зокрема Дукузова М.І., якого звинувачують у вбивстві головного редактора російського видання журналу Forbes, громадянина США Пола Хлєбнікова», — йдеться у доповіді.

Водночас, російський генпрокурор не назвав конкретну дату видачі Дукузова.

Нагадаємо, у 2017 році Служба безпеки України затримала уродженця Чечні, який був у розшуку Інтерполу за участь у вбивстві головного редактора російського Forbes, громадянина США Пола Хлєбнікова.

Пізніше Генеральна прокуратура Росії направила Україні запит на видачу обвинуваченого у вбивстві головного редактора російського Forbes Пола Хлебнікова.

Поділитись: