Більшість мешканців України вважає, що події в країні розвиваються в правильному напрямку. Такої думки дотримується 57% опитаних соціологами Центру Разумкова. На думку більшості, нова влада змінить ситуацію в країні на краще.

Про це свідчать результати дослідження «Оцінка громадянами ситуації в країні та діяльності влади» Центру Разумкова.

Неправильним напрям розвитку країни вважає 17% громадян, а 26% не змогли дати свою оцінку.

У те, що наявні труднощі та проблеми в державі можна подолати впродовж кількох найближчих років, вірить 41% респондентів. Ще 40% покладають надії на більш віддалену перспективу. І лише 6% налаштовані скептично.

62% опитаних сподіваються, що новообрані президент, парламент та новий уряд досягнуть покращення ситуації в країні. 7% українців вважають, що діяльність нової влади тільки погіршить теперішнє становище в державі, а 15% переконані, що особливо нічого не зміниться.

Дослідження проводила соціологічна служба Центру Разумкова з 6 по 11 вересня 2019 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих частин Донецької та Луганської областей. Вибірка складається з 2018 осіб і репрезентує доросле населення країни (18+) за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Поділитись: