Українець Семен Новіков став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби, Рим 11 лютого 2020 року
Фото:

Скріншот з трансляції

Український 23-річний борець греко-римського стилю Семен Новіков здобув золоту медаль, дебютувавши на Чемпіонаті Європи серед дорослих у ваговій категорії до 87 кілограмів, що проходить у Римі.

За «золото» Новіков змагався з угорцем Віктором Льорінзом, якого переміг з рахунком 7:1.

У 1/8 фіналу Новіков достроково переміг іспанця Гаска Фреснеду з рахунком 9:0 — для дострокової перемоги потрібен розрив у 8 балів, або утримати суперника на лопатках.

У 1/4 українець виграв турка Метехана Басара з рахунком 7:2, а у пів фіналі на останніх секундах виборов перемогу в російського спортсмена Олександра Комарова, сутичка закінчилась з рахунком 6:3.

Зазначимо, що до цього на дорослих Чемпіонатах Європи та світу Україну у ваговій категорії до 87 кілограмів представляв срібний призер Олімпійських ігор у Ріо 2016 року Жан Беленюк. Але він не брав участі у національному відборі на Чемпіонат Європи, тому що готується до цьогорічної Олімпіади в Токіо.

Окрім того, для України на цьому Чемпіонаті бронзову медаль виборли Ленур Тиміров (вагова категорія до 63 кілограм) та Миколай Кучмій (вагова категорія до 130 кілограм).

Завтра, 12 лютого, за «бронзу» також буде змагатися український борець Жора Абовян (вагова категорія до 60 кілограмів).

Поділитись: