Українська книжка «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» отримала «бронзову» медаль на конкурсі «Найкрасивіших книжок» 2019 року від німецького фонду «Мистецтво книги».

Загалом журі розглянуло понад 600 заявок з 32 країн світу, зазначає BBC. Призерами стали 14 книг, серед яких і українська «Я так бачу». Книжка разом ще з 5 учасниками отримала «бронзу».

Призерами також стали роботи з Австрії, Чехії, Росії, Німеччини, тощо.

«Я так бачу» — це пізнавальна книжка про зір і його можливості, створена Романою Романишин і Андрієм Лесівом. Вона дозволяє дізнатися, як світ бачать звірі, скільки відтінків здатне розрізнити людське око та яким цей світ бачить новонароджене маля.

«Про те, що ми можемо бачити очима, і про те таємниче, невидиме для ока, яке пробуджує в нас цікавість до Всесвіту і до власної сутності. Про мікроскопи та телескопи, які допомагають нам побачити щось неймовірно дрібне або дуже далеке. Про те, що декому, аби краще бачити, потрібні окуляри, а незрячі потребують спеціального шрифту і символів, аби читати і орієнтуватися в просторі», — так описують книжку на сайті видавництва.

Конкурс «Найкрасивіша книга року» влаштовують з 1963 року. Церемонію нагородження проводять у межах Лейпцизького книжкового ярмарку, який є одним з найбільших книжкових ярмарків у світі, зазначає BBC.

У липні 2018 європейські вчителі створили мапу найкращих дитячих книг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У світі продали понад 500 млн примірників «Гаррі Поттера»

Поділитись: