Національна збірна України посіла перше місце у загальному медальному заліку на одному з найпрестижніших світових боксерських стартів, міжнародного турніру класу «А» — «Странджа 2020», який вже 71-й раз поспіль проходив у Болгарії.

Про це повідомляє пресслужба Федерації боксу України.

Участь у цьогорічному розіграші змагань взяли понад 300 боксерів з 30 країн світу. Більш того, саме турнір в Софії вважався «генеральною репетицією» для збірних перед стартом ліцензійних турнірів на Олімпійські ігри Токіо-2020.

«Підсумкові результати турніру показали, що наша команда має чудовий потенціал перед стартом кваліфікаційних стартів на Олімпіаду 2020. Результат турніру «Странджа» — це узагальнений показник реального стану справ в українському боксі. Статус найкращої команди Європи ми підтвердили у 2019 на Європейський іграх», — заявив президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

Золоті медалі здобули: Юлія Циплакова (вагова категорія 57 кг), Ярослав Харциз (вагова категорія 63 кг), Олександр Хижняк (вагова категорія 75 кг), Цотне Рогава (вагова категорія +91 кг).

«Срібло» виборов Степан Грекул у ваговій категорії 81 кг.

Бронзові нагороди завоювали: Микола Буценко (вагова категорія 57 кг), Євген Барабанов (вагова категорія 69 кг), Анастасія Черноколенко (вагова категорія 75 кг), Роберт Мартон (вагова категорія 91 кг) і Сергій Горсков (вагова категорія 91 кг).

Окрім того, лідера Національної збірної України у вазі до 75 кг Олександра Хижняка, було визнано найкращим боксером змагань.

Нагадаємо, чемпіона світу у легкій вазі за версіями WBA і WBO Василя Ломаченка визнали найкращим боксером 2019 року за версією ради WBO.

Поділитись: