Український океанський траулер «Іван Голубець», на борту якого перебувало 90 громадян України і Росії, після тривалої пожежі затонув біля берегів Мавританії.

Про це повідомив колишній представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін на своїй сторінці в Facebook.

«Згідно з оновленою інформацією про трагічну долю українського риболовного судна «Іван Голубець» — судно затонуло вчора вночі в океані, на глибині 35 метрів, та вже маємо двох підтверджених загиблих рибалок. Капітан судна — кримчанин Сергій Тимченко, був у рейсі з українськими документами»— написав він.

Також Бабін зауважив, що ймовірно судно перевозило «щось таке, що краще нікому не показувати».

«Незрозумілі маневри судна перед інцидентом, відсутність на ньому за місяць до подій розпізнавальних знаків та навіть номеру ІМО, виключення АІС та дивні дії команди під час спроб рятування кораблю вже дозволяють фахівцям припустити, що у трюмах злосчастного судна було щось цікаве, крім власне риби», — наголосив він.

Крім того, Бабін уточнив, що судно є у власності української державної компанії та оперувався «латвійським бізнесменом українського походження».

«Тобто, як завжди, маємо класичне виведення держресурсу наліво та його нещадну експлуатацію до зношування, замість приватизації», — резюмував Бабін.

Раніше повідомлялось, що на борту українського траулера «Іван Голубець» біля берегів Мавританії 20 липня спалахнула пожежа, під час якої пропав безвісти один моторист.

Поділитись: