Спортсменки збірної України з художньої гімнастики Єва Мелещук і Христина Погранична не посіли призових місць на Гран-Прі у Москві.

Про це повідомляє Федерація гімнастики України.

У багатоборстві Погранична посіла восьме місце (80,000 бала), Мелещук — дев'яте (78,700 бала). Обидвох спортсменок відібралися у фінали на окремих видах, що дозволило їм увійти в рейтинг Гран-прі. Христина показала четвертий результат у фіналі з обручем, п'ятий — з м'ячем та восьмий — зі стрічкою. Єва стала четвертою у фіналах з булавами та стрічкою.

Нагадаємо, українські художні гімнастки виступили на змаганнях у Росії: у Федерації гімнастики кажуть, що хочуть використовувати кожну можливість для підготовки українських спортсменок і участь у змаганнях на території РФ, як і в будь-яких інших змаганнях, є майданчиком для відбору найкращих художніх гімнасток для подальшої участі в Олімпійських Іграх

Також віце-президентка Федерації гімнастики України заявила, що «кожен виїзд за кордон — це шанс для наших спортсменок виступати в хороших залах», оскільки українська збірна, за її словами, «тренується у жебрацьких умовах».

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський вважає, що, аби ефективно боротися за медалі у світі, українські спортсмени повинні виступати зокрема й на території держави-агресора. За словами міністра, у спортсменів немає вибору, виступати або не виступати.

Поділитись: