Українська студія Bachoo Design Studio стала першою українською компанією, яка отримала нагороду Mobile Site of the Year на авторитетному міжнародному конкурсі Awwwards.

Про це Громадському повідомила співзасновниця та Head of Design компанії Олена Галицька.

Агенція брала участь у конкурсі у двох номінаціях, за однією з номінацій «Users’ choice for the Best mobile website of the year» (найкраща мобільна версія веб-сайту року за версією користувачів) студія виграла нагороду Mobile Site Of The Year. 

Як зазначила Галицька, це вперше українська компанія виграла подібну нагороду на цьому конкурсі, інші українські компанії вигравали проміжні нагороди, як от Site Of The Day.

Особливістю сайту, за розробку якого студія отримала нагороду, є прив'язка анімації до гіроскопа на смартфоні. Крім того, анімація та спецефекти є досить «легкими» і не завантажують процесор.

Українська студія Bachoo Design розробляє сайти, займається проектуванням та дизайном програм, платформ та інших цифрових продуктів.

У квітні минулого року продукт українського стартапу Petcube відзначили престижною премією Red Dot Award за найкращий дизайн.

Awwwards міжнародний конкурс професійних веб-дизайнерів і розробників. Основною метою є визнання і заохочення кращих інноваційних рішень в веб-дизайні.

Поділитись: