Український режисер Макс Балтер показав онлайн свою короткометражну стрічку Together — трилер про дівчину, якій під час карантинної самоізоляції здається, що у квартирі разом з нею хтось є.

Фільм можна переглянути у Facebook або Vimeo.

«Це історія про нашу психологічну неготовність до карантину. Вона близька мені і багатьом моїм друзям, тож я захотів її розповісти тією мовою, якою володію найкраще — через відео», — згадує режисер і співавтор ідеї Макс Балтер.

Сценарій картини написав Богдан Соломаха, а загалом над фільмом працювала команда з 8 людей. Як зазначають автори, зйомки відбувалися з дотриманням карантинних обмежень.

Головну роль виконала Маруся Іонова, актриса соціального рейв-бенду TseSho. Дві інші ролі — подруги головної героїні та психотерапевта — актори виконували через відеозв’язок. Самі зйомки тривали 16 годин, а знімальним майданчиком стала квартира режисера.

Для Макса Балтера це друга художня короткометражка — перша стрічка, Riposte, брала участь в одному з найбільших у світі фестивалів короткого метру My RØDE Reel. Частіше у ролі режисера Макс знімає рекламу — він співзасновник Báchoo design studio та засновник Balter Films. 

Поділитись: