Український стартап металевих 3D-пазлів Time 4 Machine зібрав понад 431 тисячу доларів на краундфандинговій платформі з просування креативних проектів Kickstarter.

Про це повідомляє Kyiv Post.

Кошти компанії-виробнику перерахували 2 800 прихильників з усього світу.

Time 4 Machine запустила збір коштів 26 березня з метою отримали 15 тисяч доларів шляхом краундфандингу. Утім своєї мети, тобто 15 тисяч, вдалося досягнути за перший день збору.

До 4 травня компанія перевищила свою ціль у 28 разів і забрала 431 тисячу 158 доларів.

Компанія створює низку механічних моделей з металу, деталі для яких можна скріпити без клею. Серед моделей трактор, літак, локомотив і навіть робочий таймер. У зібраному вигляді всі моделі мають рухомі деталі: у літака крутяться гвинти, в автівки відчиняються двері.

Моделі коштують від 18 до 112 доларів, комплекти — 432 доларів. 143 людини вже зробили передзамовлення на комплекти, їх надішлють до серпня 2019.

На думку засновника Time 4 Machine Дениса Охрименка, стартапу вдалося зібрати стільки грошей на платформі Kickstarter, бо людям подобаються речі, які не можна купити у звичайних магазинах.

Раніше ми розповідали, що українська компанія EnjoyTheWood зібрала на краудфандинговій платформі Kickstarter понад 156 тисяч доларів для виробництва 3D дерев’яних мап світу. Початковою ціллю компанії було зібрати 5 тисяч доларів.

Раніше український стартап SolarGaps, який розробляє «розумні» жалюзі, отримав грант в €1 млн.

Поділитись: