У зоні бойових дій на Донбасі 20 жовтня один український військовий дістав акубаротравму (пошкодження вуха) внаслідок обстрілу бойовиків. Його стан здоров'я називають задовільним.

Про це повідомили в штабі операції Об'єднаних сил.

Військовослужбовця доправили до лікувального закладу. На місці події працює керівний склад бригади та робоча група військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Загалом за минулу добу бойовики шість разів порушували «тишу», кажуть у штабі. Так, біля Світлодарська та Майорська бойовики використовували стрілецьку зброю, а поблизу Авдіївки застосували гранатомети різних систем і стрілецьку зброю.

Також штаб зафіксував на Приазов’ї, у районі Павлополя, проліт безпілотника типу «Квадрокоптер» із перетином лінії розмежування. Українські військові подавили радіоелектронними засобами безпілотник, тепер його неможливо використовувати.

Від початку 21 жовтня у штабі не зафіксували вогневої активності бойовиків.

Втрати за час перемир'я

Новий режим припинення вогню на Донбасі почав діяти з 27 липня. Понад місяць його головним досягненням вважалося те, що немає втрат серед військових. Проте на 42-й день перемир'я, 6 вересня, бойовики обстріляли позиції української армії на Луганщині, один військовий дістав поранення. Того ж дня інший військовий унаслідок обстрілу бойовиків загинув.

Крім того, час від часу українські військові підриваються на вибухових пристроях, яких уздовж лінії розмежування багато. За даними Міноборони, станом на 2019 рік на підконтрольній Україні території Донбасу було заміновано приблизно 700 тисяч гектарів.

Поділитись: