Національна енергетична компанія Укренерго подала до суду на Міністерство енергетики та захисту довкілля України через те, що останнє затягує затвердження інвестиційної програми компанії.

Про це повідомляють у прес-службі Укренерго.

Позов подали до Окружного адміністративного суду Києва. У ньому Укренерго намагається зобов’язати міністерство якнайшвидше погодити інвестиційну програму на 2020 рік, яку подали на розгляд Міненерго ще у вересні 2019 року.

«Водночас, якщо інвестпрограму на 2020 рік не буде погоджено до кінця поточного року, вже з 1 січня 2020 р. автоматично заблокується можливість для реалізації всіх проєктів будівництва та реконструкції мереж, здійснення розрахунків з контрагентами-підрядниками, у тому числі — в рамках міжнародних інвестпроєктів», — пояснюють в Укренерго.

В компанії додають, що вже вигравали суди проти Міненерго, зокрема щодо блокування погодження платіжних доручень для партнерів Укренерго, які реалізовували низку інвестиційних проєктів.

2 грудня Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель повідомив про те, що уряд ухвалив політичне рішення оновити керівництво Нафтогазу, Укренерго та інших стратегічно важливих енергетичних компаній. Напередодні Міністр енергетики звільнив голову Енергоатому Юрія Недашковського.

Згодом інформацію про зміну керівництва Нафтогазу спростували.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile