Економіка / Бізнес

Укренерго уклала договір з General Electric на реконструкцію електричних підстанцій на сході України

Укренерго
Економіка/Бізнес/Укренерго уклала договір з General Electric на реконструкцію електричних підстанцій на сході України
Зберегти
Вигляд
Державний оператор енергосистеми України компанія Укренерго уклала договір з німецькою «дочкою» General Electric компанією General Electric Grid Solutions, на реконструкцію підстанцій на сході України.

Зазначається, що договір уклали в рамках програми, що фінансується за рахунок коштів, запозичених у Німеччини. Загальна вартість програми складає 150 мільйонів євро.

Крім цього, Укренерго підписало угоду з українською компанією «Чорноморенергоспецмонтаж», яка також прийматиме участь у реконструкції підстанцій.

Зокрема, планується реконструювати підстанцію «Харківська» та «Залютине» у Харківській області.

«На підстанціях буде замінене силове обладнання, кабельні зв’язки, пристрої релейного захисту та автоматики. Для реконструкції підстанцій у щільно забудованій промисловій зоні Харкова планується заміна застарілого оливо-повітряного обладнання на нове з використанням елегазових комплектних розподільчих пристроїв 330 кВ та гібридних розподільчих пристроїв 110 кВ», — повідомляють в Укренерго.

18 грудня стало відомо, що уряд передав Укренерго в управління Міністерства фінансів.

Зазначимо, що Укренерго — державна компанія, що обслуговує магістральні та міждержавні лінії енергопередач, а також централізовану диспетчерську об’єднаної енергосистеми України.

Раніше повідомлялось, що НКРЕКП збирається підвищити тарифи на електроенергію через здорожчання вартості перевезення вугілля з Роттердама до України.

Відповідно до дослідження Carbon Tracker, вартість теплової електроенергії в Україні виявилась однією з найвищих у світі. Зокрема, енергія українських теплоелектростанцій є дорожчою за аналогічну електроенергію у ЄС, Росії, Китаю, США та Південноафриканської республіки.

Пов`язані новини