ENRU

«Укроборонпром» презентував перший вироблений за стандартами НАТО карабін M4–WAC-47

Державний концерн «Укроборонпром» презентував зібраний в Україні за стандартами НАТО автоматичний карабін M4–WAC-47

Перша партія M4–WAC-47, яка створена ДП «Укроборонсервіс», що входить до складу «Укроборонпрому», спільно з американською компанією Aeroscraft, передає прес-служба держконцерну.

Тепер карабін передадуть представникам Збройних сил України, Нацгвардії та інших силових структур, для проведення всебічних випробувань, оскільки така процедура є обов‘язковою умовою для прийняття на озброєння будь-якого зразка озброєння.

Зауважується, що автоматичний карабін M4 побудований за модульним принципом та дозволяє адаптувати його під різноманітні калібри. Основною версією M4–WAC-47 є варіант під калібр 7,62х39, який зараз активно використовуються у Збройних силах України, але завдяки заміні модулів, що можливо здійснити навіть у польових умовах за 20 секунд, M4–WAC-47 адаптується до 5.56х45 NАТО – який є основним патроном у країнах Альянсу для цього типу зброї.

«Автоматичний карабін M4–WAC-47 дає можливість перейти українській армії та оборонній промисловості на стандарти НАТО власними силами. Завдяки зброї, яка буде виготовлятись на українських підприємствах, будуть не тільки створені нові робочі місця та збільшені податки, але і підвищиться технологічність виробництва. Ця зброя, як і інші спільні проекти з країнами-членами НАТО, є залізним доказом того, що України та Альянс прискорюють інтеграційні процеси», – заявив Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

Державний концерн «Укроборонпром» отримав від уряду США ліцензію для випробування та оцінки штурмової гвинтівки M16. Модель знаменитої гвинтівки WAC-47 розробляється спеціально для потреб України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram