Війна

«Укроборонпром» розроблятиме новітні системи ППО разом із польським підприємством

Війна/«Укроборонпром» розроблятиме новітні системи ППО разом із польським підприємством
Зберегти
Вигляд
Державний концерн «Укроборонпром» та польська компанія WB Electronics підписали угоду про співпрацю у сфері виробництва новітніх систем протиповітряної оборони

Державний концерн «Укроборонпром» та польська компанія WB Electronics підписали угоду про співпрацю у сфері виробництва новітніх систем протиповітряної оборони. Про це повідомляє прес-слежба оборонного концерну.

Безпосередньо з польскою компанією працюватимуть «Спецтехноекспорт» та «Артем», які входять до складу «Укроборонпрому».

Згідно з домовленостями, підприємства працюватимуть над створенням нових зразків зенітної та зенітно-ракетної техніки. Відзначається, що розробки розраховиватимуть на умови ведення сучасної війни.

«Досвід та можливості польських партнерів є важливим для нас та подальшого розвитку українського ОПК. «Укроборонпром» остаточно визначив курс переходу на міжнародні стандарти, саме тому ми раді розробляти нові зразки озброєння саме к компанією країни-члена НАТО», — заявив представник українського держконцерну Володимир Коробов.

Повідомляється, що польські парнери відзначають високий рівень компетенції українських фахівців в галузі протиповітряної оборони.

Пов`язані новини