Державний концерн Укроборонпром заборгував своїм працівникам близько 400 мільйонів гривень зарплат, що робить його найбільшим боржником з виплати зарплат в Україні.

Загалом у переліку компаній-боржників з виплати зарплат наразі нараховують 554 підприємства, а сума їхньої загальної заборгованості складає 2,6 мільярда гривень.

Більшість боржників — економічно-активні підприємства, решту боргів зі сплати зарплати мають компанії, що ліквідуються.

Наразі держава ліквідувала заборгованість із зарплати для 104 тисяч працівників, яким компенсували понад 640 мільйонів гривень зарплат.

Як зазначається, концерн Укроборонпром об’єднує більше 100 підприємств-учасників у 5 основних галузях оборонної промисловості, зокрема, у розробці та виготовленні озброєння та техніки, науковій діяльності та експортно-імпортних операціях. Концерн має більше 10 конструкторських бюро, загальна кількість співробітників концерну — близько 80 тисяч осіб.

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2018 року в Міністерстві юстиції заявили, що продадуть майно та споруди Миколаївського суднобудівного заводу через заборгованість із виплати зарплати працівникам. В Укроборонпромі повідомили, що такий продаж незаконний, адже завод включено до переліку об’єктів, що мають стратегічне значення.

18 червня стало відомо, що на Миколаївському суднобудівному заводі почали погашати заборгованість по зарплатах.

Нагадаємо, що на початку квітня 2018 року Міністерство юстиції розпочало кампанію з ліквідації заборгованості з виплати зарплат. Зокрема, там опублікували список найбільших боржників з оплати праці.

Нагадаємо, що в Мін’юсті повідомили, що застосовуватимуть санкції проти підприємств, що мають заборгованість перед своїми працівниками.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile