Протягом березня 2019 року через Укрпошту переказали 1,88 мільярда гривень субсидій для мешканців, які отримують соціальні виплати не на банківську картку, а через поштове відділення.

Про це повідомляють у Міністерстві інфраструктури України.

Там зазначають, що середній розмір субсидії, яку виплачували через Укрпошту, склав 1,88 тисячі гривень. Найбільші субсидії Укрпошта виплачувала у Чернігівській області — в середньому 3,04 тисячі гривень), а найменші у Одеській — 1,44 тисячі гривень. Максимальний розмір виплаченої через Укрпошту субсидії склав 9,27 тисячі гривень.

«Найбільша сума виплачених коштів зафіксована у м. Києві та Київській області — понад 190,7 млн грн для майже 106 тисяч пенсіонерів, Харківській — більше як 154,8 млн грн для майже 80 тисяч пенсіонерів, Львівській областях — понад 114 млн грн для понад 60 тисяч пенсіонерів», — повідомляють у Мінінфраструктури.

Нагадаємо, з 12 березня українцям, які не отримують пенсії, почали виплачувати субсидії грошима. Пенсіонери почали отримувати субсидії у грошовій формі від початку березня. Тим, у кого немає банківської картки субсидія разом з пенсією прийшла готівкою через Укрпошту.

Монетизація субсидій — це перехід до моделі, коли призначені населенню субсидії виплачуються у грошовій формі, а не у вигляді знижки у тарифах.

6 лютого Кабмін затвердив перехід до виплати субсидій готівкою з березня 2019 року.

Поділитись: