В Укрпошті повідомили, що підвищать посадові оклади своїм листоношам та начальникам сільських відділень на близько 12%. Підвищення відбуватиметься у 2 етапи: з 1 квітня та з 1 липня.

Підвищення зарплат стосуватиметься насамперед тих працівників, які мають посадовий оклад менший за мінімальну зарплату з розрахунку на повну зайнятість.

«Вперше за багато років за підтримки Президента України Укрпошта отримала 500 млн гривень на покриття витрат на доставку пенсій та монетизованих субсидій. Саме це дає можливість одній із найбільших державних компаній працювати без збитків, без скорочення штату працівників та навіть із підвищенням заробітної плати», — повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За розрахунками Мінінфраструктури, загалом зарплати підвищать для 37 тисяч співробітників Укрпошти, з яких 29 тисяч — листоноші, а 8,5 тисяч — начальники сільських поштових відділень.

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

Після цього уряд  передбачив 500 мільйонів гривень додаткового фінансування Укрпошти у проекті бюджету на 2019 рік до другого читання.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile