ОНОВЛЕНО станом на 25 лютого 2019 року: У прес-службі Укрпошти Громадському повідомили, що випуск облігацій відбувся у 2017 році. Загалом компанія розмістила 3 транші облігацій на загальну суму 600 мільйонів гривень, включно з траншем на 200 мільйонів гривень. Раніше ми помилково вказали, що випуск облігацій відбувся у 2019 році.

У 2017 році Укрпошта випустила облігації на загальну суму 200 мільйонів гривень. Залучені кошти використали для оновлення устаткування, розширення автопарку та купівлю нових комп'ютерів у відділення компанії.

Зазначається, що кошти залучили під 19% річних. Термін обігу облігацій — до травня 2022 року. Загалом компанія розраховує сплатити 4,7 мільйона гривень відсотків за залученим боргом.

«Інвестори вірять у реформи Укрпошти і завдяки розміщенню облігацій ми зможемо вкласти кошти в оновлення нашого автопарку, закупівлю нових комп’ютерів, підвищення енергоефективності», — прокоментував розміщення облігацій перший заступник очільника Укрпошти Олександр Чернявський.

Зазначається, що Укрпошта повідомила про плани розмістити облігації трьома траншами ще у 2017 році. Зокрема, розміщувати мали облігації різних типів з різними відсотковими ставками та рівнями ризиковості. Так, на початок 2019 року Укрпошта розмістила облігації класу «В». Водночас з 2017 року компанія випускала облігації класів «А» та «С».

Раніше повідомлялось, що протягом 2019 року Укрпошта планує обладнати комп’ютерами 40% своїх відділень.

Нагадаємо, що 26 жовтня 2018 року стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій. Після цього у Міністерстві фінансів передбачили додаткові 500 мільйонів гривень на фінансування доставки пенсій у села у 2019 році.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile