Держпідприємство Укрспирт запустило в роботу ще 4 заводи через підвищений попит на медичний спирт, спричинений поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

«Загалом у виробничому плані на березень було передбачено роботу 10 заводів. Сьогодні ми прийняли рішення запустити в роботу ще 4 заводи», — заявив виконувач обов’язків директора Укрспирту Сергій Блескун.

Він уточнив, що насамперед заводи збільшують виробництво спирту для забезпечення потреб медичної системи.

«За потреб, ми готові і надалі збільшувати об’єми виробництва. У нас є для цього і потужності, і сировина», — запевнив очільник Укрспирту.

Блескун додав, що на всіх заводах діє посилений дезінфекційний режим, працівникам закупили маски, а частину апарату управління перевели на дистанційну роботу.

Раніше hromadske розповідало, як самотужки виготовити антисептик, який через пандемію коронавірусу став дефіцитом. Рецептом поділилася Всесвітня організація охорони здоров’я.

Наразі в Україні відомо про 16 випадків коронавірусу, два з них летальні (померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій). Серед інфікованих — депутат-мажоритарник з Луганської області Сергій Шахов.

Поділитись: