З метою боротьби з розкраданням вантажів та залізничного обладнання в Укрзалізниці запровадили пілотний проект, в межах якого оснастили спецпідрозділ охорони автомобілями, тепловізорами та дронами.

Зокрема, для потреб охорони передали 7 позашляховиків, у кожному з яких є дрон та тепловізор, що дозволить зменшити кількість випадків з розкрадання обладнання та вантажів не лише вдень, але й вночі.

Дрон буде оснащений додатковим модулем освітлення, що дозволить йому здійснювати патрулювання у будь-яку пору доби. Крім цього, дрон матиме гучномовець та маячок для роботи неподалік аеропортів.

Наразі даний пілотний проект реалізують в Одеській філії Укрзалізниці. Перший підрозділ спецохорони скрадатиметься з 57 осіб. Працівників спецохорони також оснастили мобільними пунктами для чергування, у яких є ліжка, санвузли, вода, робоче місце та можливість приготувати їжу.

Раніше повідомлялось, що Укрзалізниця планує дронами патрулювати найбільш проблемні ділянки залізниці для зменшення кількості розкрадань.

Зазначається, що наразі загальні збитки від крадіжок вантажів та залізничних шляхів в Укрзалізниці складають близько 6 мільйонів гривень щомісяця.

Раніше в Укрзалізниці запустили інкубаторну програму для стартапів, в межах якої відібрали для навчання 10 стартапів.

Поділитись: