Державна Укрзалізниця відібрала 10 стартапів для участі в інкубаційній програмі. Тривалість програми складе 3 місяці.

Зокрема, фіналісти конкурсу стартапів пропонують рішення для боротьби з крадіжками на залізниці, для кращого контролю за паливно-мастильними матеріалами, визначення технічного стану потягів та інших об'єктів компанії, а також удосконалення додатку для онлайн-резервування квитків.

«10 амбітних учасників з унікальними проектами, яких відібрали до інкубаційної програми, вже сьогодні починають роботу. На команди чекає 3-місячний безкоштовний навчальний інтенсив. З менторами вони вдосконалять свої рішення, розроблять бізнес/маркетинг стратегії та підготують проекти до виходу на ринок», — повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Нагадаємо, що інкубаційна програма Future of Mobility.UZ edition стартувала у вересні 2018 року. Загалом, заявки на участь у програмі подало 60 українських стартапів, з яких обрали 10 фіналістів, які й проходитимуть навчання в інкубаторі.

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Також зазначалось, що Укрзалізниця планує списати близько 40% парку локомотивів через їх непридатність.

11 вересня в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile