З 1 липня зарплати працівників Укрзалізниці зростуть на 10% відповідно до рішення, яке ухвалило правління компанії.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Зазначається на підвищення зарплат виділили близько 1,5 мільярда гривень. Підвищення зарплат стосуватиметься 250 тисяч співробітників. Водночас, зарплата топ-менеджерів компанії підвищуватися не буде.

«Одразу скажу: збільшення зарплатні не стосується керівництва (менеджменту компанії, керівників напрямів, виробничих підрозділів та їх заступників)», — повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

В Укрзалізниці зазначають, що середня зарплата у компанії з 2014 по 2018 роки зросла у 2,5 рази, а у квітні 2019 року складала 11,34 тисячі гривень. Фонд оплати праці в Укрзалізниці у 2018 році склав 33 мільярди гривень. На зарплати своїм працівникам компанія витрачає близько 42% свого доходу за рік.

«Попри втрати значних обсягів перевезень через дії держави-агресора, збитки від пасажирських перевезень, податкові відрахування Укрзалізниця продовжує щороку інвестувати в оновлення компанії та виділяти кошти на підвищення зарплат працівників», — додав Кравцов.

Зазначимо, що Укрзалізниця — найбільший роботодавець України. Там працює приблизно 375,9 тисячі українців. В останні роки в Укрзалізниці повідомляли про відтік кадрів, зокрема до сусідньої Польщі. Так, за останні 3 роки з України виїхало близько 20 тисяч залізничників.

Поділитись: