В Укрзалізниці пояснили, чому запровадили тимчасові обмеження на перевезення вантажів Південно-Західною залізницею. Зокрема, компанія вважає, що на території цієї залізниці спостерігається скупчення вагонів через неефективне планування.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

«Як зазначають фахівці Укрзалізниці, ситуація зі скупченням вагонів на території залізниці та збоями в її роботі пов’язана з неефективним плануванням та використанням ресурсів менеджментом зазначеної регіональної філії», — повідомили в УЗ.

Компанія вважає, що запровадження обмежень на перевезення вантажів допоможе менеджменту Південно-Західної залізниці впоратися з проблемами та забезпечити вчасне доправлення вантажів.

«Наразі, зазначена регіональна філія має достатньо ресурсів, зокрема локомотивів та паливно-мастильних матеріалів для відновлення ритмічної роботи, а головне — всі важелі впливу для вирішення та недопущення подібних ситуацій», — додають в Укрзалізниці.

Нагадаємо, що 10 вересня стало відомо, що Укрзалізниця запровадила тимчасові обмеження на перевезення вантажів на Південно-Західній залізниці. Обмеження діятиме до 14 вересня.

Раніше в Укрзалізниці повідомили про запровадження системи електронного документообороту з вантажними перевізниками.

Поділитись: