Життя

Укрзалізниця придбає в українського виробника 3 приміських поїзди

Укрзалізниця
Життя/Укрзалізниця придбає в українського виробника 3 приміських поїзди
Зберегти
Вигляд
Протягом 2019 року Укрзалізниця придбає у «Крюківського вагонобудівного заводу» 3 дизельних приміських поїздів. Вони курсуватимуть на львівському напрямку.

Зазначається, що у кожного поїзда буде по 3 вагони. Відповідний договір на купівлю підписали у серпні 2018 року.

Окрім цього, «Крюківський вагонобудівний завод» продасть Укрзалізниці 54 пасажирських вагони-купе. На них витратять 1,5 мільярда гривень.

«Укрзалізниця поставила перед виробником завдання, щоб усі важливі елементи, 70 % обладнання вагона було вітчизняного виробництва, навіть системи кондиціювання повітря, вакуумні туалети, які раніше використовувалися іноземного виробництва. Для зручності пасажирів передбачені розетки на рівні верхніх полиць, збільшено кількість розеток у проходах», — повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

Ще 64 вагони там планують капітально відреставрувати, що має продовжити термін їхньої експлуатації.

Раніше голова Укрзалізниці повідомляв, що компанії потрібна державна підтримка на закупівлю пасажирських вагонів.

Нагадаємо, що на 2019 рік заплановане підвищення тарифів на пасажирські перевезення Укрзалізниці. Так, з 1 квітня ціни на квитки зростуть на 12%. Крім цього там підвищили вартість постільної білизни та напоїв для пасажирів поїздів далекого сполучення. Так, вартість постільної білизни зросла з 30 гривень до 50 гривень за комплект.

Пов`язані новини