Укрзалізниця призначила 2 додаткових поїзди на час Великодніх свят за підсумками опитування, яке прес-служба компанії провела у соціальній мережі Facebook. Обидва поїзди прямуватимуть до Львова.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

«Загалом в опитуванні на сторінці АТ «Укрзалізниця» у Facebook на момент підбиття підсумків взяли участь 2162 респонденти. З них 320 користувачів висловилися за додаткові поїзди до Львова. Майже на сотню менше голосів віддано за призначення поїздів до Івано-Франківська», — повідомляють в Укрзалізниці.

Там визнають, що опитування, проведене у соціальній мережі не можуть вважатися репрезентативними, проте фахівці компанії візьмуть їх до уваги під час наступних перевезень пасажирів, особливо у часи пікових подорожей залізницею.

«Загалом на Великодні та травневі свята Укрзалізниця вже призначила 23 додаткові поїзди та додаткові рейси 5 цілорічним поїздам. Зокрема, це поїзди до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Хмельницького, Жмеринки, Миколаєва, Одеси, Херсона, Дніпра, Кривого Рога, Харкова, Покровська, Запоріжжя, Бахмута, Кременчука, Шостки, Черкас, Вінниці та інших міст», — додають в Укрзалізниці.

Раніше в Укрзалізниці анонсували низку додаткових поїздів на травневі свята.

Раніше в Укрзалізниці анонсували появу функції 3D туру у вагонах перед купівлею квитків на поїзд.

Зазначимо, що раніше в Укрзалізниці повідомляли, що всі квитки на пасажирські поїзди невдовзі розділять на 3 класи: «комфорт», «стандарт» та «економ». При цьому, ціни на більш дорогі класи вагонів планують підвищувати більше, а на бюджетні — не підвищувати, або ж збільшувати незначним чином.

Також раніше в Укрзалізниці підвищили вартість постільної білизни та напоїв для пасажирів поїздів далекого сполучення. Так, вартість постільної білизни зросла з 30 гривень до 50 гривень за комплект.

Поділитись: