В Укрзалізниці прокоментували розслідування національної поліції про можливі розкрадання близько 20 мільйонів гривень компанією-підрядником, яка виконувала роботи з будівництва швидкісного залізничного сполучення між київським вокзалом та аеропортом «Бориспіль».

«Департамент економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці у рамках даного кримінального провадження активно співпрацюватиме з представниками правоохоронних органів», — повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Водночас, там додали, що всі роботи з будівництва бориспільського експресу замовляли за допомогою системи Prozorro на прозорих конкурсних засадах.

«Всі розрахунки товариством з контрагентами, залученими до будівництва сполучення Київ-Міжнародний аеропорт «Бориспіль», здійснювалися лише за умови завершення виконання робіт у повному обсязі згідно з проектною документацією», — зазначили в Укрзалізниці.

Зазначимо, що Національна поліція розслідує фінансові операції одного з контрагентів Укрзалізниці, компанії «Рілейн», яку підозрюють у привласненні 20,44 мільйонів гривень.

Зазначається, що компанія отримані від Укрзалізниці кошти перераховувала на низку фірм, що мають ознаки фіктивності.

Нагадаємо, 30 листопада у Києві запустили перший експрес до Борисполя. Поїзд курсуватиме між залізничним вокзалом Києва Київ-Пасажирський та аеропортом Бориспіль цілодобово, відправляється з 14-ї колії. На другий день після запуску експрес Київ-Бориспіль зламався.

Наразі дорогою до аеропорту експрес робить лише одну двохвилинну зупинку на вокзалі «Дарниця».

Поділитись: