УКРАЇНА

Укрзалізниця планує встановити енергозберігаючі світильники та зекономити 20 млн грн

27 квітня, 2018 17:15
УКРАЇНА/Укрзалізниця планує встановити енергозберігаючі світильники та зекономити 20 млн грн
Зберегти
Вигляд
В Укрзалізниці анонсували встановлення на вокзалах та станціях енергоощадних світильників, що дозволить зекономити близько 19,9 мільйонів гривень.

В Укрзалізниці анонсували встановлення на вокзалах та станціях енергоощадних світильників, що дозволить зекономити близько 19,9 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Також в компанії вважають, що таким чином вдасться зекономити близько 8,6 мільйонів кіловат-годин.

«Ми не лише економимо кошти компанії, а й значно зменшуємо викиди шкідливих речовин у навколишнє середовище. І це гарний приклад соціальної відповідальності компанії», — повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Також в компанії використовують енергію сонця у теплових насосах.

«Зокрема, літній період у 19 виробничих підрозділах компанії в системах гарячого водопостачання застосовуються водонагрівачі із сонячними колекторами, що дозволяє вивести з експлуатації на тривалий час котлоагрегати та бойлери, які використовують вугілля, природний газ, електроенергію», — повідомляють в прес-службі Укрзалізниці.

Раніше на засіданні уряду Володимир Гройсман запропонував керівництву Укрзалізниці поїздити нічними пасажирськими потягами.

Раніше повідомлялось, що в Укрзалізниці планують виставляти вільні місця у вантажних вагонах на відкриті аукціони Prozorro.

Також аналітики Bloomberg попереджали, що дефіцит вантажних вагонів в Україні може значно ускладнити експорт продукції у 2018 році.

Європейський банк реконструкції та розвитку може надати Укрзалізниці ще один кредит на закупівлю вагонів.

Пов`язані новини