До завершення літа Укрзалізниця планує запустити євроколією поїзд «Мукачево — Будапешт».

До завершення літа Укрзалізниця планує запустити євроколією поїзд «Мукачево — Будапешт».

Про це у Facebook повідомив виконувач обов'язків голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

 За його словами, найближчим часом спеціально для цього поїзда на відстані 500 м від залізничного вокзалу станції «Мукачево» розпочнеться будівництво окремої посадочної платформи, яка примикатиме до колії стандарту 1435 мм.

«Наразі триває погодження проекту будівництва, роботи плануємо розпочати вже найближчими тижнями. Паралельно вже опрацьовуємо питання графіка руху поїзда та встановлення тарифів», — зазначив Євген Кравцов.

Також він повідомив, що крім зведення нової платформи, необхідно впорядкувати близько 40 км євроколії. Усі роботи планується звершити до кінця літа 2018 року.

«У перспективі плануємо запровадити пряме залізничне сполучення вузькою колією зі Словаччиною, Чехією та іншими країнами Євросоюзу», — написав Кравцов.

Планується, що поїзд «Мукачево — Будапешт» долатиме відстань близько 400 км орієнтовно за 6 годин. Його маршрут пролягатиме через угорські міста Дебрецен та Ньїредьгаза.

Нагадаємо, Укрзалізниця призначила 7 додаткових поїздів під час святкових вихідних з нагоди Дня Конституції України. Також призначили додаткові рейси для графікових поїздів.

Як раніше повідомлялося, модернізація старих локомотивів Укрзалізниці за участю американської компанії General Electric буде коштувати 50-60% від вартості придбання нового локомотива.

Поділитись: