УКРАЇНА

Укрзалізниця попередила про затримку пасажирських поїздів через аварію на Львівщині

9 квітня, 2018 17:48
УКРАЇНА/Укрзалізниця попередила про затримку пасажирських поїздів через аварію на Львівщині
Зберегти
Вигляд
Через схід 10 вагонів вантажного поїзда на станції Задвір’я Львівської області, затримуються низка пасажирських поїздів.

Через схід 10 вагонів вантажного поїзда на станції Задвір’я Львівської області, затримуються низка пасажирських поїздів. 

Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці. Час затримки пасажирських поїздів становить від 30 хвилин до 2 годин.

«На зазначеній ділянці призупинено рух парною колією, що призвело до затримки низки пасажирських поїздів. Залізничники організували резервні маршрути для пропуску поїздів, зокрема рух організовано по непарній колії Красне-Задвір’я-Борщовичі і по боковій колії станції Задвір’я», — ідеться у повідомленні. 

На місце події для ліквідації наслідків сходу та відновлення руху поїздів приїзали аварійники та спецтехніка. Також працює експертна комісія, що встановлює причини сходу вагонів.

«Укрзалізниця просить у пасажирів вибачення за тимчасові незручності та закликає уважно слухати оголошення на вокзалах та станціях», — зазначили в відомстві.

Вранці 9 квітня у селищі Задвір'я в Буському районі Львівської області сталася аварія на залізниці — перекинулися товарні вагони. Ніхто не постраждав. 

Пов`язані новини