Укрзалізниця розглядає можливість поліпшити якість Wi-Fi у швидкісних поїздах за рахунок включення послуги до вартості квитка.

Укрзалізниця розглядає можливість поліпшити якість Wi-Fi у швидкісних поїздах за рахунок включення послуги до вартості квитка.

Про це повідомив виконувач обов‘язків керівника УЗ Євген Кравцов, передає «УНІАН».

«Щодо Wi-Fi, то він присутній в швидкісних поїздах. Те, що є зараз, - це безкоштовна послуга. Є контракт з підрядником, однак вони не дуже якісно виконують роботи. Ми розглядаємо можливість поліпшити якість сигналу, але це додаткові витрати. Нам доведеться включати це у вартість квитка. І це нормально, адже якщо ви подивитеся на інтернет у поїздах в інших країнах, то там він платний», — сказав Кравцов.

За його словами, ще одним варіантом є використання реклами, як джерела покриття витрат. Однак тут постає питання у тому, що такий спосіб може працювати на стаціонарних об'єктах, де менші витрати в інфраструктуру. Цей варіант розглядають для вокзалів.

«Якщо говорити про нічні поїзди, то там вкладення будуть набагато більші, бо вони курсують по всій нашій мережі і покриття Wi-Fi мережею такого полігону — це дуже великі капітальні інвестиції», — наголосив Кравцов.

Крім того він зазначив, що досить складна ситуація з наявністю розеток у вагонах.

«Розетки можливо зробити при капітальному ремонті або під час закупівлі нових вагонів. На сьогодні близько 30% купейних поїздів мають розетки, СВ — близько 80%. У плацкартах складніше», — сказав керівник УЗ.

Нагадаємо, що Укрзалізниця з квітня підвищить ціни на квитки.

Раніше програма розслідувань «Слідство.інфо» заявила, що в Укрзалізниці у потягах «Інтерсіті» транслюють рекламу від донецької компанії, тісно пов’язаної з віце-прем’єр-міністром часів Віктора Януковича Борисом Колесніковим.

Поділитись: