ENRU

«Укрзалізниця» запускає додатковий вагон до Болгарії

З 28 липня до курортів Болгарії курсуватимуть два безпересадкові вагони Київ – Варна.

Про це повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

«Для задоволення підвищеного попиту на перевезення до Болгарії Укрзалізниця призначила на липень-серпень ще один безпересадковий вагон Київ – Варна. У найближчий рейс додатковий вагон Київ – Варна вирушить із Києва вже 28 липня, а зворотно із Варни – 30 липня», — йдеться у повідомленні.

Таким чином, до курортного міста Варна курсуватимуть загалом два безпересадкові вагони купейного типу.

«Додатковий безпересадковий вагон відправлятиметься з Києва в складі поїзда № 50 Київ – Трускавець 28 липня, 9, 19 та 27 серпня о 20:12 за київським часом. Зі Львова цей причіпний вагон курсуватиме в складі поїзда № 451/1004 Мінськ – Варна – Мінськ формування Білоруської залізниці. Прибуття у Варну через добу о 10:30 за місцевим часом», — зазначили в «Укрзалізниці».

У зворотному напрямку вагон відправлятиметься з Варни 30 липня, 11, 21 та 29 серпня о 19:10 за місцевим часом, прибуватиме до Києва через добу о 07:30 за київським часом.

Орієнтовна вартість проїзду з Києва до Варни складає 2840 грн,  зі Львова до Варни – 2400.

Ціна квитків у міжнародному сполученні розраховується згідно з курсом швейцарського франка на день придбання проїзного документа та зазнає незначних курсових коливань.

Залізничне сполучення Київ – Варна «Укрзалізниця» запровадила у червні 2017 року.

Також безпересадкові вагони до Братислави та Праги додаватимуть до складу потяга №771 Київ – Хмельницький («Подільський експрес»).

Безпересадковий вагон до Будапешта до додаватимуть до складу потяга №81 Київ – Ужгород («Десна»), а безпересадковий вагон «Буковина» до Бухареста додаватимуть до потяга №81 Бухарест Вадул – Сірет.

Нагадаємо, 11 червня безвізовий режим України з Євросоюзом набув чинності. У той же день перший «безвізовий» потяг Київ-Перемишль успішно прибув за місцем призначення.

Крім того, «Укрзалізниця» з 12 червня запускає новий міжнародний потяг Ковель-Холм.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram