ENRU

Зі Львова до Болгарії з 15 червня курсуватиме безпересадковий причіпний вагон

З України до Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії та Болгарії курсують не окремі потяги, а безпересадкові причіпні вагони з Києва та Львова.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби «Укрзалізниці». Таким чином уточнюється повідомлення голови правління «УЗ» Войцеха Балчуна про запуск сполучення Львів-Варна через Івано-Франківськ та Чернівці.

«До Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії та Болгарії – курсують причіпні вагони з Києва та Львова. Зокрема, це вагони Київ – Братислава (по 1,2,3,6,7 днях тижня, крім 30/08, 13/09 та 15/11), Київ – Прага (щоденно), Київ – Будапешт та Львів – Будапешт (щоденно), Київ – Бухарест (по п’ятницях) та Львів – Варна (15, 25/06, 05,17,29/07, 10,20/08)», – йдеться у повідомленні.

Так, причіпний вагон зі Львова до Варни додаватимуть до складу потяга №451 Мінськ – Варна, а у зворотному напрямку – до потяга №1004.

Безпересадкові вагони до Братислави та Праги додаватимуть до складу потяга №771 Київ – Хмельницький («Подільський експрес»).

Безпересадковий вагон до Будапешта до додаватимуть до складу потяга №81 Київ – Ужгород («Десна»), а безпересадковий вагон «Буковина» до Бухареста додаватимуть до потяга №81 Бухарест Вадул – Сірет.

Нагадаємо, 11 червня безвізовий режим України з Євросоюзом набув чинності. У той же день перший «безвізовий» потяг Київ-Перемишль успішно прибув за місцем призначення.

Крім того, «Укрзалізниця» з 12 червня запускає новий міжнародний потяг Ковель-Холм.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram