Технології

Укрзалізниця запустила бізнес-інкубатор для стартапів

13 вересня, 2018 14:36
Технології/Укрзалізниця запустила бізнес-інкубатор для стартапів
Зберегти
Вигляд
Укрзалізниця стала першою державною компанією, що створила власний бізнес-інкубатор для розвитку інноваційних рішень у сфері залізничних перевезень.

Укрзалізниця стала першою державною компанією, що створила власний бізнес-інкубатор для розвитку інноваційних рішень у сфері залізничних перевезень.

Про це повідомив очільник компанії Євген Кравцов у Facebook.

За його словами, програма Future of Mobility.UZ edition триватиме 3 місяці, а участь учасників у ній є безкоштовною.

«Що чекаємо від програми: важливим є інноваційність рішення, актуальність для ринку, та, звичайно, бажання самих команд долучитись до змін у найбільшій українській компанії. Бо нам потрібні більш рішучі кроки в напрямку діджиталізації», — зазначив Кравцов.

За його словами, прикладом вдалого проекту діджиталізації є створення інтернет-додатку для купівлі квитків. Укрзалізниця планує розвивати подібні інноваційні стартапи всередині компанії за допомогою залучення нових ідей до програми бізнес-інкубатору.

Реєстрація у програмі триватиме до 4 жовтня.

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Також зазначалось, що Укрзалізниця планує списати близько 40% парку локомотивів через їх непридаьність.

11 вересня в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric.

Пов`язані новини