Президент синагоги із Флориди Гленн Селіг став одним з чотирьох американців, які загинули унаслідок теракту в столиці Афганістану.

Президент синагоги із Флориди Гленн Селіг став одним з чотирьох американців, які загинули унаслідок теракту в столиці Афганістану.

Про це повідомляє Глобальний єврейський онлайн центр з посиланням на Times of Israel.

Селіг знаходився у Кабулі по роботі. Колишній тележурналіст був запрошений до Афганістану у межах державного проекту щодо боротьби з екстремізмом, повідомили в його компанії.

Зазначається, що Селіг також був прес-секретарем Ріка Гейтса, передвиборного консультанта Дональда Трампа.

20 січня у столиці Афганістану Кабулі щонайменше четверо озброєних чоловіків напали на готель Intercontinental.  Унаслідок атаки загинули 7 українців. Їхні тіла доставили 24 січня. 

Серед загиблих — співробітники української приватної авіакомпанії «Українські крила», яких наймала афганська авіакомпанія Kam Air.

Під час атаки у готелі проходила IT-конференція, у ній брали участь понад 100 фахівців. Бойовики увійшли під виглядом гостей: спочатку вони стріляли по охоронцях, які намагалися їм завадити. Потім у готелі почалась пожежа. Атака тривала близько години, поки правоохоронці не знешкодили нападників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Унаслідок атаки бойовиків Талібану в Кабулі загинули українці: що відомо

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile