Війна

Унаслідок військових дій урядових сил у Східній Гуті з 18 лютого загинули понад 800 людей

7 березня, 2018 09:15
Війна/Унаслідок військових дій урядових сил у Східній Гуті з 18 лютого загинули понад 800 людей
Зберегти
Вигляд
Унаслідок  військових дій сирійських урядових сил за підтримки російських військових з 18 лютого загинули понад 800 мирних жителів Східної Гути.

Унаслідок  військових дій сирійських урядових сил за підтримки російських військових з 18 лютого загинули понад 800 мирних жителів Східної Гути.

Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини, що базується у Лондоні.

Унаслідок авіаударів та обстрілів сил Башара Асада у регіоні Східна Гута загинули вже близько 800 цивільних. Серед них — щонайменше 177 дітей.

Тільки 6 березня у Східній Гуті жертвами бомбардувань та обстрілів стали 19 мирних жителів.

Зазначимо, станом на ранок 6 березня сирійські урядові війська та їхні союзники контролювали близько 40% території Східної Гути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сирії розбився російський літак: 39 людей загинули

Нагадаємо, Організація Об’єднаних Націй 5 березня не змогла доставити медикаменти у Східну Гуту через обстріли провладних військ.

Нагадаємо, 24 лютого Рада Безпеки ООН одностайно схвалила резолюцію, яка вимагає негайного 30-денного припинення вогню в Сирії. Голосування про перемир'я кілька разів відкладалося, зокрема, через Росію. 

Однак невдовзі після рішення ООН Східну Гуту знову атакували. А 25 лютого повідомили про газову атаку, внаслідок якої загинула дитина.

Східна Гута — одна із зон деескалації, в якій сирійська влада та загони опозиції за участі Росії, Ірану та Туреччини домовилися про припинення режиму вогню весною минулого року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кінець людства»: очевидці про трагедію в сирійській Східній Гуті

Пов`язані новини