Потужний ураган «Ірма» насувається на Флориду, місцева влада вже наказала евакуюватися 5,6 млн жителів — це близько чверті всього населення штату.

Потужний ураган «Ірма» насувається на Флориду, місцева влада вже наказала евакуюватися 5,6 млн жителів — це близько чверті всього населення штату.

У ніч на суботу потужність урагану досягла максимальної п'ятої категорії, повідомляє ВВС.

Очікується, що «Ірма» обрушиться на Флориду 10 вересня вранці.

На даний час ураган наблизився до північної частини Куби, зокрема до Гавани, викликавши сильні зливи і вітер швидкістю близько 250 км на годину.

За даними Національної служби попередження про урагани в США, сила вітру в 03.00 години ранку за Гринвічем 9 вересня досягала 257 км/ч, а його епіцентр знаходився за190 км від кубинського міста Кайбара, який розташований в північній провінції Вілла-Клара .

У деяких районах острова відключено електрику, є перебої зі зв'язком, однак синоптики сподіваються, що ураган пройде лише по дотичній, дозволивши уникнути значних руйнувань на острові.

За останніми даними, ураган забрав життя щонайменше 21 людини.

Міжнародний комітет Червоного Хреста раніше повідомив, що вже більше мільйона жителів островів Карибського басейну постраждали від «Ірми» і ще 26 млн залишаються під загрозою.

Раніше через ураган «Ірма» у Флориді оголосили надзвичайний стан. Перед цим надзвичайний стан оголосили у Пуерто-Ріко.

Раніше ураган «Ірма» зруйнував 95% французької частини острова Сен-Мартен у Карибському морі, жертвами стали щонайменше 6 людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Урагани з власним ім’ям: найбільші буревії Америки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: