Прем’єр-міністр Австралії Малколм Тернбулл оголосив про нову національну стратегію, спрямовану на боротьбу з тероризмом, зокрема, способом наїзду авто на пішоходів

Прем’єр-міністр Австралії Малколм Тернбулл оголосив про нову національну стратегію, спрямовану на боротьбу з тероризмом, зокрема, способом наїзду авто на пішоходів.

Про це повідомляє SBS.

Такий план Тернбулл представив після нещодавньої атаки в Барселоні, у якій загинули 14 людей.

Згідно зі стратегією, місця масового скупчення людей вважаються небезпечними і легко доступними для терористів. У таких локаціях передбачається встановити паркани, патрулі безпеки, спеціальні бар’єри, що розділятимуть проїжджу та пішохідну зони. Також влада встановлюватиме більше камер спостережень, освітлення та системи сигналізацій.

Заходи з реагування на потенційну атаку включають також і надання поліції власниками магазинів та компаній доступу в будівлі, щоб визначити їх вразливі місця і розробити план щодо захисту їх від терактів.

Нагадаємо, що на бульварі Рамбла у центрі Барселони вантажівка в’їхала у натовп.  Влада Каталонії підтвердила інформацію про 13 загиблих внаслідок теракту у Барселоні та повідомила про понад 100 постраждалих.

Також у невеличкому курортному місті Камбрільс в Каталонії під час спецоперації застрелили 5 підозрюваних під час імовірної спроби вчинити теракт всього за кілька годин після атаки у Барселоні. Згодом померла ще одна поранена під час атаки.

Поліція визнала наїзд у натовп у центрі Барселони терактом. Відповідальність за теракт у Барселоні взяла на себе «Ісламська держава».

ДИВІТЬСЯ: Автомобіль як зброя: нова тактика терактів в Європі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: