Світ

Уряд Британії планує заборонити «репаративну терапію», якою «лікували» ЛГБТ

3 липня, 2018 21:04
Світ/Уряд Британії планує заборонити «репаративну терапію», якою «лікували» ЛГБТ
Зберегти
Вигляд
Британський уряд планує заборонити так звану «репаративну терапію», яка раніше була впроваджена для виправлення орієнтації геїв. Цю терапію оголосять незаконною у рамках зусиль по боротьбі з нетерпимістю і дискримінацією.

Британський уряд планує заборонити так звану «репаративну терапію», яка раніше була впроваджена для виправлення орієнтації геїв. Цю терапію оголосять незаконною у рамках зусиль по боротьбі з нетерпимістю і дискримінацією.

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що у Британії було проведено масштабне опитування ЛГБТ-людей, на яке витратили близько  4,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Дослідження показало, що 2% із 108 тисяч опитаних піддалися «репаративній терапії», а 5% — пропонували пройти її.

Зазначається, що опитування також пролило світло на дискримінацію, з якою стикаються ЛГБТ у Британії.

Причому більше двох третин учасників заявили, що вони уникають триматися за руки з партнером у суспільстві через побоювання, що люди відреагують негативно.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей, коментуючи результати опитування, заявила, що уряд розгляне заборону цією медичної практики.

Також вона зазначила, що її «вразило те, як багато респондентів заявили, що не можуть бути відкриті з приводу їх сексуальної орієнтації».

Зазначається, що у новій законодавчій ініціативі, оголошення якої припадає на Pride Week у Лондоні, розглянуть «законодавчі і не законодавчі можливості, які забороняють пропонувати або проводити репаративну терапію».

Так звана «терапія конверсії» або «репаративна терапія» — медична практика, заснована наумові, що геї, лесбіянки, бісексуали або транссексуали — люди, які мають психічне захворювання, яке можна «вилікувати». Водночас не існує ніяких доказів того, що вони працюють, і методи в значній мірі дискредитовані.

Наразі членам професійних органів Великобританії по консультуванню і психотерапії заборонено використовувати такі методи.

Раніше повідомлялось, що у Туреччині поліція застосувала сльозогінний газ проти учасників ЛГБТ-параду.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти